1 / 3
Се продава Aprilia MANA 850 / 2011
По Договор
18.01.2021 10:09

Охрид / Охрид

Марка:

Aprilia

Вид:

Спортски

Година:

2011

Модел:

MANA 850 BS

Километри:

15000

Се продава мотор марка Aprilia Mana 850 од 2011 година во одлична состојба.
Телефонски број за контакт и повеќе информации 075/529-480

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Studios Darija
Потврден огласувач
078232562
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам