1 / 7
Wv golf 19sdi odlicen reg cela god
1.999 €
15.11.2020 17:38

Валандово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

1998

Гориво:

Дизел

Километри:

15000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2021

Сила на моторот:

44 kw / 60 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Reg do 11 11 2021 servis komplt novi bez klima gumi tel za kontak 078233440 ile

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
078206995
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам