1 / 5
BRIKETI 100% BUKOVO
11 МКД
Цената е фиксна
22.02.2021 14:21

Гази Баба / Скопје

Cena Za Briketi Samo Vo Kemo AB Company Povelete ➡
Zastede Znacitelno Briketite Se Od Buka Beli Visoki Kaloricni Po Site Standardi Cena Na Briketot 11Den Kg , Briket besplaten Transport Istovar

Za Povise Info Vlezete i Vo Nasata Fan Strana Na Facebook : https://www.facebook.com/KemoAB/
☎️ 075370879 070272780

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Пелети

Се продава од:

Kemo AB Kompani
Metodija Andonov Chento
Потврден огласувач
075370879
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам