1 / 7
КУЌА/KUKA CENTRALNO GRADSKO PODRACJE
По Договор
23.05.2022 08:27

Крива Паланка / Крива Паланка

Број на соби:

2

Квадратура:

40 m²

Број на спратови:

Високо приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

130 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Илинденска бб

Se prodava kuka vo centralno gradsko podracje, pozadi policiska stanica vednas do paket market so pogled kon avtobuskata stanica, prva vo redot pokraj trgovskiot centar i direktno izleguva na ulica na otvoren prostor.

Povrsina 40 m2 (dve sobi+kujna+kupatilo) idealna za malo semejstvo.

Kukata ima plateno kumunalii za dogradba na 200m2 deloven prostor vo iznos od 4000 evra, so gotov proekt i dozvola za gradba.

Se prodava zaedno so sosednata parcela na koja imase deloven objekt no e srusen poradi izgotvuvanje na gradezniot proekt. Dvete parceli zaedno imaat 140 m2 so moznost za otkup na uste 50 m2 dvorno zemjiste.

CENA SAMO PO VIDUVANJE NA LICE MESTO

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

VAT-AUTO
Потврден огласувач
070304277
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам