1 / 2
ХТЗ нараквици за заварување од мека кожа
190 МКД
05.06.2022 12:51

Битола / Битола

Нови нараквици од мека и фина кожа
Заштита од топлина и пламен
За бравари, заварувачи
- EN 388/420
- 5 прсти
Цена за еден пар -- 190 МКД
Profi-Qualität

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Работна облека / Останато

Се продава од:

Oliver
Потврден огласувач
070790025
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам