1 / 2
jamaha 1000cc otvori oglas evtinooooo i hitnooo
950 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.11.2020 22:12

Битола / Битола

Марка:

Yamaha

Вид:

Спортски

Година:

1997

Модел:

fzr

Километри:

40000

jamahata e perfektna sos redovno odrzuvana i neguvana gumi lanec zvezdi svekici ngk iridium maslo motul filtri tehnicki 100 % ispravna moze proverka kaj koj sakate majstor i proba kolku sakate cena za samo 950 eu kolku skuter za inf 075 565 857 vlade

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Andrej
Потврден огласувач
078818704
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам