SADNICI LESNICI - TONDA GENTILE ROMANA
150 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.11.2020 21:56

Дебар / Дебар

Состојба на предмет
Нов

Trigodishni sadnici od lesnik, pogoden za nashite klimatski uslovi, 250 komada za povrshina na zemjiste od 4000 metri kvadratni, + dvegodishni sadnici 400 komada , Cena po dogovor

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Се продава од:

Rexhep Qormemeti
# Pavle Xhikovski 19 (Debar)
Потврден огласувач
076237244
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам