1 / 3
Technogym orbitrek EXTRA
По Договор
12.08.2022 12:58

Свети Николе / Свети Николе

Orbitrekot e vo top sostojba,moze sa.se.korosti za profesionalni i domashni uslovi.......!!!!

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Елиптичен велосипед

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078206160
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам