1 / 12
CANYON TORQUE FRX 9.0
1.000 €
Цената е фиксна
29.08.2022 17:04

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

Останато

Инфо на Email/viber: 078724199

Цената е Фиксна , не го трошете моето и вашето време - Точакот е Downhill и е исто така возен!!!!!

CANYON TORQUE FRX 9.0 - 2012

Големина: Л (одговара за 181cm )

Кочници: Formula RX

Дискови: Formula - 200mm

Вилушка: rockshox boxxer rc 200

Заден амортизер: rockshox kage rc 200x57

Нови обрачи и гуми 26"
Предно тркало
Гума: Der Kizer project x2.4

Задно тркало
Гума: Continental Der baron ×2.5

Стем: Das Stem

Гидан: Race Face Atlas

Грип: Odi Rogue

Седиште: SDG Torque

Пренос: Shimano SAINT FC-M825, Shimano ZEE 9x1

Chain guard: e*thirteen

Сервисирани кочници и суспензија (Нов Compression dumper, brake pads итн.)

Инфо на Email/viber: 078724199

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

v
Потврден огласувач
000xxxxxx
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам