ПРОДАВАМ НИВИ ПАРЦЕЛИ ОКОЛУ КРКЛИНО
111 €
Цената не е фиксна
28.03.2023 10:04

Битола / Битола

Квадратура:

50000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Продавам Повеке Парцели од 2.500 м2 до 25.000 м2 на подрачјето околу бензинската пумпа Масалко село Крклино и близина до затворот инф на тел 047-238-233 и моб 075-659-917

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава / Можна е замена од:

Dimitar
Потврден огласувач
071381481
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам