Продавам Лозје Крклино
По Договор
17.06.2022 09:00

Битола / Битола

Квадратура:

6000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Продавам Лозје на новиот пат на ОБИЛОЛНИЦАТА кој води од Ресен према Прилеп кај резерварите на Стрежево околината на село Крклино 6000м2 достапна СТРУЈА,ВОДА информаци на тел 047-238-233 и моб 075-659-917 во секое време

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава / Можна е замена од:

Dimitar
Потврден огласувач
071381481
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам