1 / 11
Alati i repro materijali za krojaci CNC masini
1 €
05.12.2020 12:08

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Нудиме нови професионални алати за машинска изработка на мебел и обработка на дрво.
Дијамантски алати и карбидни алати.
Германски квалитет и високи перфоманси
Фрези, глодала, дупчалки, пили, држачи за алати, чаури.

Нудиме можност за праќање по брза пошта.


Може да не побарате на +38975858163
или на +38975433067
gomatic.info@gmail.com
----------------------------------------------------------------
Вршиме продажба на алати и резервни делови
Нудиме рачни Кројачи, Компјутерски Кројачи Кантерки, CNC и други машини.
Повелете во нашите простории во индустриска зона Добрашане, Куманово или на нашиот веб портал www.Gomatic.com.mk.
Gomatic
Гоматик е компанија која произведува и поправа машини за дрво и дрвени панели. Имаме избор на нови и половни Кантерки, Кројачи, мали рачни кројачи и други машини за обработка на дрво. Исто така вршиме ретрофит на стари машини, замена на стар управувачки софтвер и дотрајана електрика со нова.
Посетете ја нашата продавница
Индустриска зона Добрашане +38975 433 067 +38975 858 163
https://gomatic.com.mk/

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Goran Cvetanovski
Kumanovo
Потврден огласувач
+38975858136
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам