1 / 4
Се продава земјиште со површина од 20 000м2
5 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.09.2022 18:52

Дојран / Гевгелија

Квадратура:

20000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Земјиштето е во близина на Дојранското Езеро,во близина на магистралниот пат.
За повеќе информации јавете се на 079 241 440

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Xx
Потврден огласувач
070367670
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам