1 / 3
sonda detektor garrett gti 2500
150 €
18.06.2021 07:36

Штип / Штип

sondata e nova i e 34 santima se dobiva pogoleme dlabocina na pretrazuvanje moze da se vide i proba
lice za kontakt Metodi 075 249 820

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
071515887
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам