1 / 3
225 50 16 BRIGESTONE Potenza RUNFLAT
2.500 МКД
Цената е фиксна
09.08.2022 15:53

Битола / Битола

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

225

Висина:

50

Дијаметар:

16

Se prodava edna guma
-BRIGESTONE POTENZA R050I Runflat

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Antonio
Потврден огласувач
070395838
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам