1 / 6
MAN TGA Мотор 410
2.000 €
03.06.2021 23:08

Кичево

Се продава MAN TGA Мотор Еuro3 410 KS, во одлична состојба.
Се продаваат и сите други делови освен мењач.
Телефон за контакт 075/599-599 Марјан

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Гоце
Потврден огласувач
077712012
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам