1 / 3
OSVETLUVANJE, PLAFONSKA SIJALICA, LUSTER
700 МКД
24.10.2021 11:16

Охрид / Охрид

Luster 800 den
Plafonsko so 8 sijalici 800den
Plafonsko so 3 sijalici 600 den
Plfonsko so silver okvir so staklo "cinija" Ф30cm 400 denariw

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Халогенски светилки

Се продава од:

INFO OHRID
Потврден огласувач
0038970833228
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам