1 / 7
Pegla za na patuvanje (travel)
500 МКД
15.11.2020 09:22

Бутел / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Mala pegla za patuvanje, nekoristena.

Категорија: Продавници, Трговија / Продавници за бела техника и ТV/Hi-Fi

Се продава од:

Мирко
Потврден огласувач
00491639241788
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам