1 / 5
Fiat doblo
6.200 €
01.06.2022 23:42

Гостивар / Гостивар

Se prodava fiat doblo 2016g dizel 1,3 maxi profesional so klima ured vo tovarniot prostor.istoto sluzelo za transport na lekovi i lesno rasipliva roba.pominato 196iljadi
Tovarno e,i na firma.cenata e 6200+ddv

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Sasho
Потврден огласувач
070314490
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам