1 / 3
ATOMIC REDSTER WC FIS 130/150 flex - 26,5 so Novi Vloski
150 €
Цената е фиксна
19.12.2021 09:57

Скопје Центар / Скопје

Prodavam VRVNI kako novi ATOMIC REDSTER WC FIS 130 - 150 flex, lifted 6mm so NOVI VLOSKI.
Broj 7,5 ili 26,5
Samo 5 dena vozeni.
Vntresnite vloski se NOVI.

Na SMS ne odgovaram, ako ne se javuvam, na skijanje sum, javete se pokasno.
Cenata e fiksna..

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Се продава од:

oglas
Потврден огласувач
077553000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам