1 / 1
Prasinja
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.11.2020 12:07

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Se prodavaat prasinja od:

-100-120 kg
-okolu 60 kg
- edno okolu 300 kg

Informacii na broj 076-994-333
Gjorgija

Категорија: Останато

Се продава од:

Nikolce
Потврден огласувач
076756331
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам