1 / 7
Adidas Spd patiki
1.600 МКД
Цената е фиксна
10.02.2021 08:01

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Se prodavaat SPD patiki Adidas broj 43 komplet so klitovi, koristeni no socuvani se gleda na slikite
Poveke info na telefon ili viber

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Останато

Се продава од:

Struga13
Потврден огласувач
078833135
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам