1 / 9
Krevetcinja, transporteri, hranilka,relaksator,kolicki,sedis
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.01.2021 18:35

Скопје Центар / Скопје

Se prodavaat:
2 krevetcinja so dusek- 3000 den edno
2 transporteri- 1000 den Eden
1 hranilka- 1000 den
1 relaksator- 700 den
Edinecna kolicka- 2000 den
Dupla kolicka- 4000 den
Sediste za vo kola- 1500 den
Kontakt Despina 071-356-863

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Разно

Се продава од:

Despina
Потврден огласувач
071356863
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам