1 / 11
IZRABOTKA NA DRZACI PO MERKA
По Договор
25.03.2021 20:42

Гази Баба / Скопје

Izrabotka na metalni drzaci i nogarki za masi,komodi, klub masi nadvoresni, i za mn.drugi raboti. Ceni od 200 do 500 den 1kom. Vo zavisnost od goleminata
Tel.br. 078 441 393 ivan
078 441 393 ivan

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Комплетна дневна соба

Се продава од:

dragan
Н К МАЈСКИ 29
Потврден огласувач
078245438
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам