1 / 6
Renault premium 460
10.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.11.2020 17:14

Ресен

Kamionot e vo odlicna sostojba,vozen vo skandinavia,original 660000 km ,so bg registracija,avtomatik,mega

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Kalos
Потврден огласувач
075222324
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам