Kuca vo CENTAR....
1 €
Цената не е фиксна
13.02.2023 15:54

Гостивар / Гостивар

Број на соби:

3,5

Квадратура:

1 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

1 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

3

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Север

Адреса:

hshwhajan

Vo strog centar sproti butik Sateks
Za poveke info i detali Javetese

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

...
Потврден огласувач
070571520
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам