1 / 6
Velosiped FISCHER germanski vo perfektna fabricka sostojba
По Договор
14.06.2022 23:41

Охрид / Охрид

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

Останато

Prodavam velosiped FISCHER germanski
Vo fabricka sostojba so site originalni fabricki delovi na nego

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Ljupco
Потврден огласувач
071389928
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам