1 / 4
2.1 Wooden Subwoofer Stereo Speaker Bass - Novi
1.000 МКД
Со вклучен ДДВ
16.11.2020 11:44

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

USB 2.1 Stereo Sound Multimedia Speakers with wooden Subwoofer
Product Design Award 2014

Wooden Subwoofer Impact
Frequency Response: 20Hz-18KHz
Woofer Size (inch): 3
Tweeter Size (inch): 2
Channels: 2.1
Impedance (Ohm): 4
Maximum Power Handling (W): 11W > 5W+3w*2(THD)=10%
Moznost za on-line plakanje i isporaka po brza posta.

Poveke informacii na:

www.premium.com.mk
Tel. 02/ 32 32 488

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Звучници

Се продава од:

Premium Computers
ul. Kosta Novakovik br.17 Aerodrom Skopje
Потврден огласувач
02/ 32 32 488
Испрати Е-маил до огласувачот

Logitech S120 Stereo Speaker - Novi Zvucnici

1200 МКД

MARVO SG-118 2.0 Stereo RGB Gaming Speaker - Novi

650 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам