1 / 3
Bluetooth Speaker S28 Aluminum-Novi
550 МКД
Со вклучен ДДВ
16.11.2020 11:49

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Мини преносен блутут звучник со МП3 плеер + вграден микрофон и батерија на полнење
Можност за конференциски разговори (вграден микрофон, Hands-Free)

Најразлични бои на залиха

поддржува репродукција од:
Блутут уреди (мобилен телефон, лаптоп, таблет...)
Микро СД картичка
Мобилен телефон, Таблет, Лаптоп
3.5мм line-in AUX

Вградена батерија (полнење преку мини УСБ приклучок)
алуминиумско куќиште со металик финиш
поддржува A2DP, AVRCP слушалки, handsfree profile

Bluetooth version: v2.1
Домет: до 10 метри
Репродукција: до 5часа со 1 полнење (2часа)
Димензии: 60х60х50мм
Тежина: 230g
Звучник: 45мм (Ф)
Моќност: 3W
Frequency response : 280HZ-16KHZ
Signal-to-Noise: >95db
Distortion: <0.5%
Battery voltage/capacity: 520mAh
Battery charging voltage: 5v+/-0.5v
Battery charge time: 2 hours

Moznost za on-line plakanje i isporaka po brza posta.

Poveke informacii na:

www.premium.com.mk
Tel. 02/ 32 32 488

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Звучници

Се продава од:

Premium Computers
ul. Kosta Novakovik br.17 Aerodrom Skopje
Потврден огласувач
02/ 32 32 488
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам