1 / 2
Se prodava OAKLEY sajla za naocari
700 МКД
13.02.2022 19:33

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Sajlata e nova,voopshto ne e koristena..Moze da se koristi kaj poveke modeli naocari i se stava na kraevite na ramkata za da gi zashtiti naocarite od pagjanje na zemja

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Асесери / прибор / Машки / Останато

Се продава од:

OAKLEY
Потврден огласувач
079329835
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам