1 / 8
Se prodavaat torbicki za naocari OAKLEY
600 МКД
29.04.2022 21:30

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Torbickite se novi,voopshto ne se koristeni..Sluzat za zashtita na naocarite a vo isto vreme moze so niv i da gi brishete staklata na naocarite..Cena za edna torbicka e 600 den..Za poveke sleduva popust

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Асесери / прибор / Машки / Останато

Се продава од:

OAKLEY
Потврден огласувач
079329835
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам