1 / 6
se prodava prikolka Mildner
1 €
02.07.2021 15:22

Гевгелија / Гевгелија

vo odlicna sostojba proizvedena 2002 godina.

Za poveke informacii 078 229 255 Trajko/ 070 238 114 ANgel

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Се продава од: Претпријатие

Irena- Trejd
Потврден огласувач
070238114
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам