1 / 8
BMW 530 DIZEL M-PAKET
7.100 €
05.12.2020 15:22

Делчево / Делчево

Марка:

BMW

Модел:

530

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

15000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

218 kw / 296 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

KOLATA E OCARINETA DO MK TABLI
4 NOVI AMORTIZERI
4 NOVI DISKA SO PLOCKI
NOV SET LAMELA POTISNA ZAMAEC
215000 KM ORGINAL!! 2 GAZDA
KOLATA E STAKLO..
BEZ ZAMENI..
CENA 7100 cena
TEL 077 575 300

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AUTOFER
Потврден огласувач
070727831
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам