1 / 11
KACIGA ZA VELOSIPED
3.600 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.07.2022 19:10

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Se prodavaat novi kacigi za velosiped.
Golemina M-L 55-61 cm.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Облека, Опрема

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
078302254
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам