1 / 4
rover
1.099 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.01.2023 15:58

Битола / Битола

Марка:

Rover

Модел:

620

Година:

1995

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

75 kw / 102 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

rover 620 sdi so posebna oprema kako otvor na krov, zaprega, vo ispravna sostojba, mozma e zamena za pomalo vozilo

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Ѓорги
Bitola ul. Koco Colakov br. 35
Потврден огласувач
070535043
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам