1 / 12
Изработка на Електронско бесконтактно мени со QR код
20 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.12.2020 12:23

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Најлесен и наједноставен пристап до вашето мени! ☕

💲 Цена на целосна имплементација во вашиот угостителски објект чини 2евра/месечно или 19евра/годишно(Цената важи со сите наши бонуси кои што можете да ги најдете во Ценовникот преку нашата веб страна)

📱 Нарачки за имплементација:
077 895 280 или
вибер 076 841 590
info@elektronskomeni.mk

🔹За повеќе информации посетете ја нашата веб страница: www.elektronskomeni.mk

Категорија: Компјутери / Софтвери / Бизнис

Се продава од:

Електронско Мени Македонија
Потврден огласувач
077895280
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам