1 / 1
Niva vo s. Opticari
1 €
Цената не е фиксна
07.08.2022 03:51

Битола / Битола

Квадратура:

5000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava obrabotlivo zemjiste vo atarot na selo Opticari na samiot industriski pat. Vo samata parcela se naoga bandera so struja i sahta za navodnuvanje od sistemot

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Ivan
Потврден огласувач
076951799
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам