1 / 5
Се продава мебел и покуќнина
1 €
17.11.2020 18:01

Охрид / Охрид

Се продава половен мебел и покуќнина во добра состојба, сочувани добро. Се продаваат сите одделно а може и заедно.
Цена по договор!

Категорија: Останато

Се продава од:

Фанче
Потврден огласувач
078214848
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам