1 / 5
Vw golf 4 14 benzin vo odlicna sostojba
1.222 €
16.11.2020 23:19

Валандово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

1999

Гориво:

Бензин

Километри:

15000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2020

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Odlicen

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Goran
Потврден огласувач
078206995
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам