1 / 5
Iznajmuvame AGREGATI,SVRDLI,TRIMERI,PUMPI
1 €
08.01.2021 14:49

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Vrsime iznajmuvajne na agregat za struja 3 kw,motorni svrdli za pravejne na dupki,vodni pumpi na benzin i nafta poveke informacii na telefon 071 367 690

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од: Претпријатие

АГРОТЕХНИКА ИСТОК ШТИП
Потврден огласувач
071367690
077823092
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам