1 / 7
DRON l109 PRO BRUSHLESS
13.000 МКД
Цената е фиксна
04.09.2021 22:09

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

gkkguo

Категорија: Спортска опрема и активности / Електронски спортови

Се продава од:

x
Потврден огласувач
+38976523337
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам