1 / 12
SE PRODAVA Peugeot 206
1.750 €
Цената е фиксна
08.09.2022 19:23

Струга / Струга

Марка:

Peugeot

Модел:

206

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

25000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Зелена

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

02.2022

Сила на моторот:

70 kw / 95 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Pezo 206 dizel 1.9 obicen dizel vo vozno stanje moze zamena so moja doplat za Dzip Toyota ili Mitsubishi REGISTRIRANO.i zelen karton

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Muarem
Потврден огласувач
070630885
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам