1 / 3
ITNO SE PRODAVA GOLF 5
3.800 €
Цената не е фиксна
19.11.2020 15:38

Кратово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2020

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Останато

ITNO se prodava GOLF 5 , so full oprema 2.0 8ventilski, 140ks, 6 brzini , soncev krov
cena 3800evra ima prostor za dogovor

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
078399466
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам