1 / 10
Maglenka za Skoda Fabia II
1.500 МКД
05.10.2022 13:43

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Se prodava originalna leva maglenka HELLA за Skoda FABIA II
Proizvedena od 2010 god. do 2015 god.
Maglenkata e od slovensko proizvodstvo.
Informacii na tel.
075 - 581 - 117
GORAN

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

IGOR
Потврден огласувач
075-581-117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам