1 / 10
Gratski velosiped 28"
По Договор
25.04.2023 23:23

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

Останато

Raleigh premium aluminium ram britanski brend, golemina na ramka 65cm XL

Oprema
Viluska sr suntour
Zaden menjac shimano deore preden shimano sis
Menjachi shimano v-brake 7speed
Gumi kako novi vittoria adventur... batobrani kalnici sfetlata se rabotat, sediste selle Royal so amortizer!
Se na se velosipedot e kako NOV 99%
info. 071/370008

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

burim
Потврден огласувач
071370008
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам