1 / 5
Se prodava Peugeot Partner
2.600 €
Цената не е фиксна
17.11.2020 18:18

Кратово

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Peugeot

Модел:

Partner

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

90000

Менувач:

Рачен

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2021

Сила на моторот:

51 kw / 69 ks

Kласа на емисија:

Останато

Se prodava peugeot partner 2008 god tovaren servisiran registriran cena 2600€,ima prostor za dogovor. Voziloto e na firma

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
078399466
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам