1 / 6
Kukata se prodava pothitno
85.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.11.2020 21:49

Чаир / Скопје

Број на соби:

4

Квадратура:

90 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Нема

Дворна површина:

140 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1970

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

Ja

Kukata se prodava pothitno cajr blisku pcela kebabnicata

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Abdulrahman
Потврден огласувач
075360388
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам