1 / 4
VILEROVI GOBLENI
По Договор
17.11.2020 22:30

Куманово / Куманово

Se prodavaat vilerovi gobleni vezeni po sema so original konci, uramneti.
Pastirska Idila 85 na 60 cm.
Dobri Prijateli 65 na 80 cm.
Bulki 70 na 55 cm.

Cena po dogovor.
Kontakt: 075 254 413

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Колекционерство

Се продава од:

Anica
Потврден огласувач
075254414
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам