1 / 1
Televizor Favorit
600 МКД
08.01.2021 16:36

Кичево

Марка:

Останато

Производ:

CRT - Класични

Големина:

58 cm (23 inch)

Se prodava televizor od markata Favorit.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Се продава од:

Boge
Потврден огласувач
071378646
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам