1 / 1
REGISTRACIJA NA FIRMI - SMETKOVODSTVO KNIGOVODSTVO
По Договор
05.07.2021 10:42

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Друштво за трговија и сметководствени услуги „ГОЛДЕН ПРОФИТ“ ДООЕЛ Скопје Ви нуди Е-регистрација на фирми (ДОО, ДООЕЛ) преку електронскиот систем на Централен Регистар на РМ. Уписот во ЦРМ се врши во рок од 24 часа.

==============================================================

Доверете го Вашето сметководствено работење на друштво кое располага со професионален тим и со големо работно искуство во сферата на сметководственото работење, и на тој начин целосно посветете се на успехот на Вашиот бизнис.

<|> Комплет сметководствени услуги (финансиско и материјално работење)
<|> Даночно советување
<|> Изработка на Годишна сметка и електронско поднесување
<|> Пресметка, поврат и консултации за ДДВ
<|> Е - ДАНОЦИ поднесување на сите даночни пријави по електронски пат
<|> Пресметка на плати и изработка на исплатни листи за вработени
<|> Девизно работење (увоз - извоз)
<|> Благајничко работење, фискализација
<|> Изработка на ПЛТ и сите видови на калкулации
<|> Пријава/Одјава на вработени
<|> Останати административни услуги

Фокусирајте се на Вашето работење, заштедете време и намалете ги трошоците за ангажирање на дополнителни ресурси.

==============================================================

Нашите деловни простории се наоѓаат во Капиштец (во близина на Млечен).

За повеќе информации Ви стоиме на располагање во секое време.
Контакт телефон: +389 (0)75 602677
E-mail: goldenprofitmk@yahoo.com

Категорија: Услуги, Сервисери / Админстративни услуги / Книговодствени

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
000000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам